HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам

MIND.ua, 18.04.2020
Сьогодні 2000 пасок були передані благодійним фондом HD-group «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» Єдиному координаційному центру КМДА, який здійснює координацію благодійників і волонтерів для допомоги соціально незахищеним киянам.

Уся продукція була виготовлена на виробничих потужностях підприємств HD-group у місті Запоріжжя. Доставка пасок здійснювалася за допомогою «Нової пошти», постійного партнера Єдиного координаційного центру.

«Україна – це не тільки Київ або Запоріжжя… І проблеми скрізь однакові, тільки десь більше, а десь трохи менше. Тому, коли до нас напередодні звернулися представники Єдиного Координаційного Центру КМДА і запропонували підтримати нужденних, які перебувають під їхньою опікою киян, ми довго не розмірковували, а просто вирішили це завдання – наші заводи випекли за ніч додаткову кількість продукції, а «Нова Пошта» взялася забезпечити екстрену доставку так, щоб паски були розподілені до неділі. Тільки всі разом ми здатні перемогти будь-які лиха. І саме соціально відповідальний бізнес першим показує приклад такої екстериторіальності», – коментує співвласник HD-group і співзасновник БФ «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» Борис Шестопалов.

Таке міжрегіональне співробітництво у допомозі людям, які зараз знаходяться у групі ризику через пандемію коронавируса, яскравий приклад того, що волонтерство та благодійність для України – це рух, що об’єднує, і він не може бути обмежений регіональними межами, вважають співзасновники HD-Group Борис Шестопалов і Сергій Чекальський.

«Є таке поняття, як індекс щедрості! У Гордона Мура він дорівнює 77%, Воррена Баффета – 35%, Марка Цукерберга – 111%, Чака Фіні – 420 000%!!! Індекс вираховується просто – співвідношення особистого капіталу, що залишився, до капіталу, який людина мала до початку благодійної діяльності. Чак Фіні витратив $6,3 млрд залишивши собі $1,5 млн. Пропоную всім, хто захоплюється складанням рейтингів найбагатших, обов’язково враховувати цей індекс і потім ранжувати кандидатів. Нам же, ще дуже далеко до перших показників індексу, але не судіть суворо – ми вже на цьому шляху! Вітаю всіх з Великим Днем Христового Воскресіння!», – резюмує Сергій Чекальський, співвласник HD-group і БФ «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» під час передачі пасхальної продукції співробітникам Єдиного координаційного центру КМДА.