Нова лінійка джемів

28.09.2023
image

Джеми та варення на основі фруктози та стевії розпочала виробляти компанія «Фіта-Трейд», що входить до складу групи компаній HD-group.

Окрім класичних рецептур джемів і варення розпочато виробництво продукції, яка не містить у своєму складі білий цукор.

«Розроблено дві лінійки – одна на фруктозі, яка може підійти людям з цукровим діабетом та людям, які слідкують за рівнем інсуліну у крові та своєю вагою. Друга лінійка – це джеми, де компанія використовує стевію та низькоколорійний цукор – еретритол. Ці продукти орієнтовані на людей, які обирають здорове харчування та намагаються максимально виключити цукор із свого раціону», - коментує директор «Фіта-Трейд» Олександр Братішкін.

За словами керівника, сьогодні компанія «Фіта-Трейд» виробляє 32 види джемів та варення, в 8 видах із яких використано природні цукорозамінники.

«Сьогодні люди хочуть слідкувати за своїм здоров’ям, своїми харчовими звичками, тому ми переналаштовуємо лінійку, запускаємо нові продукти, що відповідатимуть сьогоднішньому попиту серед наших споживачів. Сьогодні наші новинки можна знайти у мережі супермаркетів Varus, на майданчиках Маркетплейс Розетка, PROM, Епіцентр. Також наразі ми підписуємо контракт на експорт нашої продукції без вмісту цукру з Великою Британією», - резюмує Олександр Братішкін.