Нова вентиляція та опалення: як модернізували хлібокомбінат у Мелітополі

  • 29 квітня 2021
  • Запоріжжя, Україна
image

У Мелітопольському хлібокомнаті протягом останнього року тривав активний процес модернізації виробництва. Встановлювали обладнання нової сучасної вентиляції, фільтрації, кондиціонування та опалення. Устаткування обиралося з урахуванням всіх вимог до стандартів сучасного харчового виробництва. Також повністю замінили підлогове покриття площею 1500 м2 на промислову топінгову підлогу європейського рівня. Модернізовував хлібокомбінат холдинг «HD-Group». Компанія у весь процес інвестувала понад 30 мільйонів гривень.

«Щоб бути лідером, потрібно постійно вдосконалюватися. Це, зокрема, стосується й виробничих процесів. Особливо в період пандемії, коли здоров’я персоналу надзвичайно важливе. Тому в оновленому хлібокомбінаті ми врахували всі стандарти інноваційного виробництва й забезпечили як комфортні умови роботи (з печами, машинами, іншою технікою), так і безпечні. Адже хороше виробництво – висока якість продукції», – пояснив Борис Шестопалов, співвласник та СЕО HD-group.

1619690156.jpg

З нового обладнання було придбано та встановлено:

  • сучасні ротаційні печі і ферментаційні камери фірми Revent (Швеція);
  • машину тістомісильну IBIS (Польща) з можливістю інтенсивного замісу;
  • вакуумний тістоподільник компанії BENIER (Нідерланди);
  • та багато іншого сучасного обладнання вітчизняних та іноземних виробників.

Також протягом року спеціалісти завершили такі процеси, як заміна асфальтного покриття, влаштування сучасної пожежної сигналізації, виготовлення нестандартного обладнання під параметри та потреби виробництва.

Завдяки цій трансформації значно поліпшаться умови роботи для персоналу, а мешканці Мелітополя отримають доступ до продукції, яку виготовлено за всесвітньо прийнятими стандартами якості та безпеки HACCP.

Тепер, окрім хліба масового виробництва, містяни можуть придбати велику кількість дрібноштучних виробів. Булочки, рогалики, штруделі, бублики, пряники, кекси – все це виготовлено з використанням найкращого обладнання світових виробників.

На цьому трансформація не завершується. До кінця 2021 року планується також заміна внутрішньозаводського транспортного обладнання та придбання нового автотранспорту для доставки продукції споживачам.

1619690314.jpeg