Fund mission

Вивести соціальну усвідомленість суспільства на новий рівень.
Реалізовувати благодійні проєкти.
Сприяти встановленню та зміцненню партнерства між організаціями, місцевою владою, бізнесом та іншими сторонами.
Підтримувати створення та поширення інноваційних моделей розвитку. Сприяти налагодженню співпраці серед власних партнерів.
Підтримувати волонтерські ініціативи та різноманітні благодійні програми, акції тощо.
Сприяти розвитку компаній-партнерів, надаючи фінансову та будь-яку іншу підтримку для досягення їми власних цілей.

Fund projects

Допомога малозабезпеченим і самотнім людям похилого віку

Організація гарячих обідів та щотижнева видача гарячого хліба.

image

Всеукраїнський еко-проект «Озеленення України»

  • Організація і координація бажаючих взяти участь в проєкті в Запорізький області і м. Запоріжжя.
  • Проведення інформаційно-просвітницької кампанії серед населення.
  • Поширення флешмобу «Озеленення України».
  • Організація зустрічей з бізнесом і владою з метою об'єднання зусиль.
  • Співпраця з садовими центрами у питаннях надання знижок на сажанці для учасників акцій.
  • Залучення технічних, матеріальних і інформаційних партнерів до співпраці.
image

Хортиця крізь віки

На заповідній території збираються митці з усього світу, аби побачити, насолодитись та написати дивовижні красоти острова.

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» долучився до проєкту у якості організаційного партнера аби всі охочі змогли побачити результати плідної праці цілого об’єднання митців та активних ідейних людей.

Щорічні результати таких творчих зустрічей надихають та дозволяють поглянути на Хортицю по-новому.

image

COVID-19

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» швидко відреагував на гостру нестачу засобів індивідуального захисту у лікарнях. Команда направила допомогу у вигляді 1000 літрів дезінфікуючого засобу, 3000 пар медичних рукавичок, тестів на COVID-19, захисних окуляр, та багато іншого загальною сумою в понад 600 тисяч грн.

Ми вважаємо що лікарі — наші герої у цей важкий час, тож і працювати вони мають відповідно — у суперкостюмах, захисних екранах, рукавичках та сучасних масках. Ми допомогли у пік захворюваності, і зараз також тримаємо руку на пульсі.

Злагоджений підхід стає запорукою перемоги над Covid-19, та об’єднує небайдужих до цього людей.

image

Розробка індивідуальних ландшафтних дизайнів для ОСББ

Серед 50-ти поданих заявок команда фонду відібрала 10 переможців, які отримали унікальний подарунок — індивідуально розроблений ландшафтний дизайн власної прилеглої території. Після того, як запоріжці отримали плани оновлення прибудинкових територій, більшість з людей взялись за роботу.

Таким чином, активні містяни допомагають з озелененням рідного міста та подають гарний приклад тим, хто ще вагається.

image

The Teens

«Соціальні ініціативи бізнесу» розуміють, наскільки важлива для підлітків підготовка до дорослого життя, а ми маємо можливості та знання, якими прагнемо поділитися. Цього не навчать на звичайних шкільних уроках, адже бізнес-грамотність та емоційний інтелект ще не увійшли до шкільної програми.

Молодому поколінню необхідна підтримка в ініціативах, та допомога на нелегкому шляху соціалізації. Десятки цікавих знайомств, нові контакти, затребувані на ринку праці навички — усе це може дати The Teens.

Своїх учасників проєкт «проведе» з азів майбутньої професії та сучасних дисциплін до допомоги з вибором бажаної робочої сфери.

image

Проєкт «ГАРДЕНОТЕРАПІЯ»

Назва говорить сама за себе: garden therapy (анг.) – лікування садом. Гарденотерапія є однією з найперспективніших технологій в рамках соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Тому ми у партнерстві з Хортицькою національною академією побудували і відкрили інклюзивну локацію з гарденотерапії.

В унікальному міні-парку для осіб з інвалідністю будуть проводити майстер-класи з висадки рослин, тренінги по догляду за квітами, відкриті лекції, практичні заняття та психологічні тренування, які характерні для гарденотерапії.

image