Чернівецький хлібокомбінат увійшов до складу HD-group

ua-news.liga.net, 28.04.2020

АТ «Чернівецький хлібокомбінат» увійшов до складу Групи компаній HD-group. Про це повідомляє прес-служба Групи

В структурі виробництва хлібокомбінату хлібна продукція займає 94%, булочні та кондитерські вироби – 6%. Хлібна продукція представлена 22 видами хліба, а кондитерські та хлібобулочні вироби – понад 50 видами продукції.

За інформацією прес-служби, загальна потужність підприємства складає 120 тон хлібобулочних виробів на добу. Потужність ліній з виробництва формових хлібів складає 82 тони на добу, лінії виробництва з батонів та подових хлібів -31 тона на добу, лінії з виробництва дрібноштучних виробів – 5 тон на добу,  кондитерський цех – 2 тони на добу.

1500 торгових точок щоденно отримують продукцію Чернівецького хлібокомбінату. Крім лінійного роздрібу, продукція представлена у всіх національних та регіональних мережах Чернівецької області. Також підприємство має розвинену торгівельну мережу, яка налічує 51 власні точки продажу.

Під час карантину Чернівецький хлібокомбінат активно долучився до політики підтримки соціально незахищених категорій громадян у своєму регіоні, яка реалізується на всіх підприємствах Групи компаній HD-group.  Адресна допомога у вигляді продукції Чернівецького хлібокомбінату надійшла у низку установ: Чернівецький соціальний центр «Турбота», міську службу сім’ї , дітей та молоді, Чернівецьку обласну клінічну лікарню, Чернівецький центр служби крові, громадську організацію «Народна допомога України».

«Інтеграція Чернівецького хлібокомбінату до складу HD-group почалася, коли світ накривала епідемія COVID-19, і ми розуміли всі складності цього проекту! Це був справжній стрес-тест для компанії і перший великий проект інвестиційного фонду, створеного акціонерами HD-group для здійснення профільних інвестицій в харчовій індустрії. Можу сказати, що ми круто пройшли цей етап і змогли здійснити інтеграцію ЧХК в кластер ХБВ нашої зростаючої HD-group! При тому, що спілкуються сьогодні фахівці Групи і ЧХК в основному в онлайні, але ми успішно здійснюємо проекти інноваційного розвитку ЧХК! А наш благодійний фонд «Соціальні ініціативи» негайно підключився до реалізації обласних і міських програм, пов’язаних з доставкою хлібної продукції найбільш нужденним категоріям мешканців Чернівецької області. Так, ми переживаємо карантин, який, на жаль, може стати початком національного кризи, як частина кризи загальносвітової. І я не хочу говорити про можливості, що вона (криза) надає …. і краще б її не було, але є як є. Скажу одне  –  ми не маємо наміру відходити від наміченої нами стратегії, і скоро нам потрібно буде оголошувати про завершення ще кількох подібних проектів. І так точно буде, тому що навіть в такий непростий час потрібно запускати свої космічні кораблі мрії», – коментує співвласник та CEO HD-group Борис Шестопалов.

«Придбання Чернівецького хлібокомбінату – це результат трансформації HD-group у національного гравця на ринку хліба. Кластерна система управління дозволить знизити собівартість продукції  та підвищити її якість для споживача», – резюмує  співвласник HD-group Сергій Чекальський.

Нагадаємо, HD-group – Група компаній у сфері агріфуд з фокусом на B2B клієнта. У складі Групи працюють підприємства з зернопереробки; заводи з виробництва хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів; бакалеї; завод з виробництва джемів, варення; компанія з організації логістичних послуг та компанія з організації закупівель.